Rukometaši zagrebačkog Croatia osiguranja bolji od banjalučkog Borca

seha liga, rk borac, Banja luka, croatia osiguranje
Hrvatski prvak namučio se u gostima kod pretposljednje momčadi na ljestvici. Nakon izvrsnog početka i vodstva od 12:5, posljednjih sedam minuta dolazi do velike dekoncentracije Zagrebaša i Borac je uspio do odmora izjednačiti na 12:12. U nastavku susreta Croatia osiguranje je vodilo, ali nije se uspjelo rezultatski odlijepiti i na kraju je slavilo sa samo jednim pogotkom razlike.

Najzaslužniji za slavlje u Banjoj Luci bili su Luka Stepančić sa sedam pogodaka i Zlatko Horvat sa šest, a domaće rukometaše predvodio je Branislav Obradović s osam pogodaka.

Osiguravatelji su se tako bodovno izjednačili s vodećim Tatranom iz Prešova, koji ima utakmicu više. Našički Nexe je šesti. Za tjedan dana CO Zagreb će unaprijed odigrati dvoboj posljednjeg, 18. kola, a u goste im stiže crnogorski Lovćen.