Rukometaši Širokog slavili u Kiseljaku

hrk široki

U nedjelju rukometaši Širokog su gostovali u Kiseljaku. Utakmica se igrala u okviru 7. kola Prve lige RS Herceg Bosna u Sportskoj dvorani Srednje škole Ivana Gorana Kovačića u Kiseljaku.

Od prve minute utakmice rukometaši iz Širokog Brijega su krenuli dosta dobro, te su na odmor otišli s rezultatom 11:14.

U nastavku susreta igrači trenera Mihovila Bilaća nisu ispuštali prednost, a krajnji rezultat utakmice glasio je 23:28.

Mate Marušić s 9 pogodaka ponovno je bio najbolji u redovima Širokog. Po 6 pogodaka postigli su Marin Marić i Matej Mandić.

U momčadi Kiseljaka sa 7 pogodaka istaknuo se Boris Bošnjak. Trener Širokog je u Kiseljaku mogao računati na samo 10 igrača jer nekoliko mladih rukometaša nije moglo na put zbog viroze.