RK Vitez - HRK Čapljina 29:32

S gostovanja u Vitezu kod istoimenog domaćina, rukometaši Čapljine donijeli su nova 3 boda. Utakmicu su bolje otvorili domaćini i boljom igrom nakon 15. minuta imali prednost od 5 golova. Nakon toga čapljinski rukometaši uspijevaju posložiti koliko toliko svoje redove te vraćaju utakmicu u neizvjesnost.

Dvama pogocima Bartolovića i Bule u zadnjih pola minute prvog poluvremena, Čapljinci dolaze do prednosti na poluvremenu koje glasi 13:14.

Drugo poluvrijeme počinje izjednačenom igrom kod obje ekipe. No, ipak gosti ubacuju u veću brzinu te u zadnjih 10 minuta odlaze na prednost od 7 pogodaka. Blagim padom igre kod gostiju domaćini su uspjeli smanjiti rezultat na sveukupnih 29:32.

Najefikasniji u redovima Čapljine je bio Bartolović sa 9 pogodaka.

Iduće kolo, koje se igra već u srijedu, 20 travnja, HRK Čapljina će ugostiti ekipu Sloge iz Gornjeg Vakufa. Ovim putem pozivamo gledatelje da dođu i podrže naše rukometaše.