RK Maglaj-HMRK Zrinjski 25:23

Zrinjski Borac
Nakon drame u Mostaru i tijesnog poraza od Borca, ponovno su Plemići poraženi u dramatičnoj završnici. Ovoga puta na teškom gostovanju kod Maglaja.
Domaćini su odlično igrali u prvom poluvremenu i pobjegli na velikih šet razlike. Ponajviše zahvaljujući njihovom vrataru koji je nakon 30 minuta skupio 13 obrana od kojih su bila i dva sedmerca.

Zrinjski je uspio golom Doke smanjiti na tri razlike, no uslijedilo je isključenje za goste i Maglaj na odmor odlazi s 14:10.

U nastavku bolja igra gostiju iz Mostara koji su polako nadoknađivali zaostatak za domaćinima. U 48. minuti Zrinjski golom Vistoropa preokreće rezultat i nakon samog starta susreta, dovodi Plemiće u vodstvo 20:21.

No, ponovno je nedostajalo malo sreće ali i iskustva u završnici, te Mostarci još jednom nakon dramatičnog finiša gube 25:23.