PSG- RK PPD Zagreb 27:22 (11:9)

rk zagreb

Protivnik je bila najbolja ekipa Francuske,moćni PSG koji je ujedno i jedan od favorita za titulu u Ligi Prvaka ove godine. U momčadi PSG-a su uz rukometaše poput Omeyera, Narcissea ili pak Hansena bila i 3 bivša Zagrebaša: Igor Vori, Jakov Gojun i Marko Kopljar.

Prvo poluvrijeme pripalo je pariškoj momčadi te se na odmor otišlo sa 11:9.
U drugom poluvremenu, PSG je pojačao ritam koji mlada momčad Zagreba nije mogla pratiti. Francuzi su se odlijepili na 6 razlike i konstantno su tu razliku održavali a kada bi se igrači Zagreba rezultatski primakli, iskusna momčad PSG-a bi to lagano vratila. Josip Valčić je vukao ekipu Zagreba u 2. poluvremenu sa 5 postignutih golova. Utakmica je završila rezultatom 27:22.

RK PPD Zagreb će 11.10 odmjeriti snage sa Metalurgom,posljednjom ekipom u skupini A.