Peta pobjeda u nizu rukometaša Izviđača - pao Prijedor

HRK Izviđač, RK Prijedor
Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom igrao se lijep i borben rukomet u kojem, ipak, nije trebalo biti toliko isključenja jer veće grubosti nije bilo. Domaćini su stisnuli od početka, u 5.minuti bilo je 3:1, u 9-oj 5:1, a u 14.minuti bilo je 8:2. Za to je vrijeme briljirao Damjan Šarac koji je do polovice prvog dijela „skinuo" sedam udaraca, od čega dva sedmerca. Malo opušteniju igru Izviđača iskoristili su gosti koji su u 25.minuti došli na dva gola zaostatka (12:10). Ipak, u završnici prvog dijela boljom igrom domaćin je došao do značajne prednosti od šest golova (17:11).

Prvih šest-sedam minuta nastavka igralo se golo za gol, a onda se Izviđač počeo odljepljivati, u 40.minuti bilo je 23:15, dvije minute kasnije 27:17, a u 47.minuti 29:18 i sve je bilo jasno.

Uz izvanrednog Damjana Šarca na golu (19 obrana) dobro je igrala cijela momčad, osobito krila Ivan Miličević (4), Ante Pavlak (5) i napose Kristijan Jarak (7) koji je ušao umjesto slavljenika Josipa Ereša (imendan i rođendan) koji je malo „izvrnuo" nogu. Kapetan Ante Boras i Ante Grbavac dodali su po pet golova. Kod gostiju bolji i raspoloženiji od ostatka momčadi bio je Sandro Popović sa sedam postignutih golova.

Utakmica 22.kola Premier lige rukometaša

Gradska športska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Eldan Hurić (Goražde) i Goran Smajlović (Sarajevo). Delegat: Aleksandar Miljević (B.Luka)
Sedmerci: Izviđač 6(5), Prijedor 8(4)
Isključenja: Izviđač 12.minuta, Prijedor 14.minuta

IZVIĐAČ - PRIJEDOR 37:25 (17:11)

IZVIĐAČ:D.Šarac (19 obrana),Miličević 4,Ereš,A.Pavlak 5,Bošnjak 1,Hrstić 2, Vidović 2,Jarak 7,Boras 5,I.Šarac 1,M.Pavlak,A.Grbavac 5,Kordić 1,J.Grbavac 1,Džolić 3,Tolić. Trener: Dario Mikulić.

PRIJEDOR:Topić (5 obrana),Vejnović,Unčanin 4,Miljuš 1,Davidović 3,Popović 7,Daničić 1,Kaurin,Mandić 1,Selimbegović 1,Babić (4 obrane),Čutura (5obrana) Hercegovac 3,Blagojević 1,Kecman 3,Radaković.Trener: Bojan Unčanin.