Međugorje nadigralo Borac

Od samog početka domaći rukometaši su borbeno krenuli u utakmicu te već u 15-toj minuti imali osjetnu prednost od 9:2. Do kraja poluvremena se nastavilo u istom tempu tako da se u svlačionicu otišlo sa prednošću od 6 golova, 14:8.

Početak drugog poluvremena je donio i najveće vodstvo u utakmici te je u 39. minuti Međugorje imao prednost od 17:9. Nakon minute odmora koju je zatražio gostujući trener na terenu kao da je igrala samo ekipa Borca. Gosti furiozno prave seriju od 6:0 i dovode utakmicu u rezultatsku neizvjesnost, a u 58. minuti i izjednačavaju rezultat 21:21. Ipak zadnje dvije minute rukometaši Međugorje su smogli snage te dvama uzastopnim pogocima privode utakmicu kraju.

HRK Međugorje: Križanović(g-23), Ivanković(g), Kikaš(g), Dodig 2, Dugandžić 5, Primorac -, Šimović T. -, Bubalo A. -, Selak 2, Ostojić -, Bubalo P. 11, Mijatović -, Prusina 2, Vidović 1, Stipanović -;

U sljedećem kolu Međugorje gostuje kod ekipe RK Bosna Visoko.