Litva – Hrvatska 19:21

Hrvatska je bila oslabljena za ozlijeđenog Ivana Balića, ali uspjela je doći do nove pobjede unatoč slaboj predstavi. Litva je na poluvremenu čak vodila 10:8.

Bila je to tvrda utakmica u kojoj se Hrvatska jako mučila u fazi napada, a u prvih su 14 minuta Golužini igrači tako postigli samo dva gola. Na poluvrijeme se otišlo se prednošću Litve 10:8, a u nastavku se postepeno igra "kauboja" diže.

Tako nakon gola Domagoja Duvnjaka iz 37. minute Hrvatska dolazi do prvog izjednačenja (12:12), a u 45. minuti do prvog vodstva nakon gola Drage Vukovića (14:13). U 58. minuti susreta Hrvatska je imala najveću prednost na utakmici (21:17) nakon gola Vedrana Zrnića, što je do kraja i uspjela sačuvati.

Koliko je Hrvatska imala problema u napadačkom dijelu igre najbolje govori podatak da su naši kružni napadači postigli prvi gol tri minute prije kraja, točnije učinio je to Igor Vori.

Najbolji strijelac hrvatske reprezentacije bio je Vedran Zrnić s pet postignutih golova.