Izviđač Mi Grupa - Sloga 31:25 (12:9)

HRK Izviđač, rk sloga
Izviđač je od prve minute dao do znanja gostima iz Doboja da će za njih Gradska športska dvorana na večerašnjoj utakmici biti neosvojiva tvrđava.
Sredinom prvog poluvremana semafor je već pokazivao nedostižh 7:2 za Izviđač. U drugoj polovini prvog poluvremena razbranio se nekadašnji "Skaut" Šabanović pa se na odmor otišlo s tri zgoditka prednosti za Izviđač.

U drugom dijelu Izviđač je povećao ritam u fazi obrani i napada, a prednost se je povećavala iz minute u minutu do nedostižnih 29:19 u 56-oj minuti susreta kada trener Ivandija dao prigodu svim pričuvama pa su gosti iz Doboja u Ljubuškom izbjegli katastrofalan poraz.

Kod Izviđača treba istaći Vladimir Gruičić, koji je postigao 7 zgoditaka, dok su kod gostiju bili solidni Dokić sa 6 zgoditaka i vratar Đabanović s 15 obrana.

Gledatelja u dvorani oko 1500, a moramo izdvojiti Skaute koji su isticanjem velikih transparenta "Vukovar 18.11."u 18-oj minuti susreta i Herceg-Bosno srce ponosno dobbili ovacije nacije u GŠD Ljubuški .

IZVIĐAČ Mi Grupa - Sloga 31:25 (12:9)

Ljubuški, 13.11.2010. godine.

Gradska športska dvorana. Gledatelja 1500.

Suci:Nermin Salkanović i Vladimir Zeljko (Zenica).

Nadzornik:Milan Đurašinović (Prijedor).

Sedmerci: Izviđač 7/6, Sloga 5/4.

Isključenja: Izviđač 6, Konjuh 4 minuta.

Izviđač: Burić (6 obrana), Bumbak (6 obrana), Miličević, Malinović 1, Zeljić 4, Herceg, Matić 1, Boras 4, Zadro 1, Perić, Ilić 1, Džeba 1, Grbavac, Lovrinović 6, Gruičić 7, S. Burić 3.

Trener: Ivandija

Sloga: Kuzman, Buljugija, Antonović 4, Stanković 1, Mandarić, Dokić 6, Radulović, Pavlov 3, Andrijašević, Panić 7, Manjić, Beljić 3.

Trener: Dokić