FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Živinice 35:19

HŽRK Zrinjski, ŽRK Živinice
Bila je to igra mačke i miša u kojoj su gošće doslovno svaki napad dušile loptu kako bi što više loptu zadržale u svom posjedu, a samim time i primile što manje pogodaka.
Sa druge strane Plemkinje su igrale točno onoliko koliko treba da bi pobijedile, ali zaista je teško naći motiv za igru protiv protivnica kakve su Živinice.

Već do poluvremena i rezultata 15:8 znalo se da je utakmica odlučena. U drugom dijelu Plemkinje su dovršile posao, a prigodu su dobile i igračice koje nemaju neku veliku minutažu. Na kraju su gošće još i dobro prošle i idu kući sa porazom 35:19.

Zrinjski su do pobjede vodile Prusina sa 9 i Mlakić sa 7 pogodaka, dok je kod gošći bolja od ostalih bila Mujagić sa 6 golova.

HŽRK Zrinjski:  Pandža, Puljić Vlahić, Rozić 3, Sulejmanagić , Knezović, Ristić 1, Prusina 9, Boras 3, Bošnjak, Mlakić 7, Tambić 2 , Vrančić 3, Mišetić 4 i Kolak.

ŽRK Živinice: Tursunović, Goletić, Mujagić 6, Kunić 2, Nukić 7,A. Pejkušić 1, Maslić 2, Jmaković 1 i S. Pejkušić.