FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Jedinstvo 27:24

HŽRK Zrinjski, ŽRK Jedinstvo
Gošće su čak tijekom većeg dijela imale i prednost, a na odmor su otišle sa vodstvom 11:9. U drugom dijelu gledali smo pravu dramu, a rukometašice Zrinjskog su do pobjede došle doslovno u zadnjim minutama zahvaljujući prije svega iskustvu svojih igračica. Na kraju 27:24 za nove bodove i pobjedu koja rukometašice Zrinjskog ostavlja u utrci za sami vrh. Neshvatljivo je zašto su u prvom poluvremenu najbolje igračice Zrinjskog sjedile na klupi, što su gošće iskorostile da utakmicu drže u neizvjesnosti sve do zadnje minute.

Lopta je okrugla i nikoga ne treba podcijeniti, a to se dobro vidjelo u večerašnjoj utakmici.

Kod Zrinjskog najefikasnije su bile Mlakić sa 6, te Prusina i Kolobara sa po 4 pogotka. Kod gošći bolje od ostalih bile su Pantić sa 6, te Dejanović sa 5 golova.

HŽRK Zrinjski: Pandža, Rozić, Kolobara 4, Karačić 1, Sulejmanagić 3, Ristić 1, Prusina 4, Marić 3, Prguda 2, Glibić, Vuković, Mlakić 6, Knezović, Tambić i i Papak 2.

ŽRK Jedinstvo: Damjanović, Petrić 2, Radić 3, Dejanović 5, Stevanović, Rendić 1, Pantić 6, Krajšumović 3, Pajić 3 i Dubinović.