FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Ilidža 29:26: Velika pobjeda posvećena Ultrasima

Zrinjski-ilidža

Rukometašice HŽRK Zrinjski, popularne Plemkinje bile su bolje tijelom cijelog susreta i na kraju su zasluženo slavile. Na poluvremenu su Plemkinje imale minimalno vodstvo 14:13. U drugom dijelu već na samom početku Plemkinje su ostale bez kapetanice Mlakić koja je neopravdano dobila crveni karton.

U rukometašicama Zrinjskog je nakon toga proradio inat, te su iz minute u minutu povećavale prednost. Najveća preddnost iznosila je pet golova razlike 20:15. Do kraja su gošće pokušavale sustići rezultat, ali na kraju su se ipak morale pomiriti s porazom 29:26. Ovu pobjedu Plemkinje su posvetile Ultrasima koji danas slave 21. rođendan.

Kod Zrinjskog su se istakle Tambić sa 7, Čutura sa 6 i Mišetić sa 5 pogadaka. Rozić, Mlakić i Vuković su dale po 3, a Pršlja 2 gola. Kod gošći najbolja je bila Hadžiselimović sa 10 pogodaka.