FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Goražde 35:19

Zrinjski-Goražde
Gošće su povele na samom početku utakmice, ali ubrzo nakon toga kreću Plemkinje koje preuzimaju sve konce igre u svoje ruke. Gošće nisu imali protu igru za snažne nalete Plemkinja, te je u 13. minuti na semaforu stajalo 10:5. Kako je utakmica odmicala tako je rasla prednost Zrinjskog, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 20:10.

U drugom dijelu nastavila se dominacija Zrinjskog, a gošće nikako nisu uspjele povezati redove. Pred kraj susreta trener Avdalović u igru uvodi igračice sa klupe, te kraj susreta donosi rezultat 36:19.

Kod Zrinjskog se istakla Nikolina Čutura s 11, Gordana Marić i Dea Vuković su dale po 5, te Ivana Mlakić 4 pogotka. Kod gošći bolje od ostalih bile su Sorak sa 7 i Katić sa 5 pogodaka.

Nakon susreta igračice Zrinjskog su na poklon od kordinatora kluba Damira Kljaje Ćalte dobile veliku tortu, koju su igrom i zaslužile.