FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Goražde 28:19

Utakmica se igrala po tropskoj sparini u dvorani na Bijelom Brijegu pred samo pedesetak gledatelja. Prvo poluvrijeme smo gledali izjednačenu igru, a gošće su na samom početku došle i do vodstva. Ipak u drugom dijelu prvog poluvremena rukometašice Zrinjskog ubacuju u brzinu više, te na odmor isu sa prednošću 12:10.

U drugom dijelu Zrinjski je puno bolji, te je prednost rasla iz minute u minut. Sve što su gošće uspjele napraviti jeste doći do zaostatka od 4 pogodka u par navrata, a na kraju je rezultat glasio 28:19.

Kod Zrinjskog su se istakle Prusina sa 6, te Boras i Vrančić sa po pogodaka. Kod gošći bolja od ostalih bila je Beganović sa 8 pogodaka.

HŽRK Zrinjski: Pandža, Rozić 1, Kolobara, Karačić, Sulejmanagić 4, Ristić, Knezović 1, Prusina 6, Boras 5, Puljić-Vlahić, Prguda 3, Bošnjak, Mlakić 3, Tambić i Vrančić 5.

ŽRK Goražde: Borčak, Pjano, Odžaković 2, Beganović 8, Optuhar, Mehanović, Dervišević 1, Alma Dervišević 6, Šovšić 2, Gabela, Zorlak, Alikadić.