FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Borac 26:22

Nazočni gledatelji njih oko 300 gledali su zanimljivu utakmicu trenutno dvije ponajbolje ekipe u ženskoj premier ligi. Na kraju su rukometašice Zrinjskog zasluženo slavile, a do pobjede su Plemkinje došle u zadnjim minutama.

Sam početak utakmice pripao je rukometašicama Zrinjskog koje su vrlo brzo povele sa 6:1, a tih pogodaka razlike Plemkinje su držale sve do rezultata 10:5. Nakon toga gošće postižu 4. pogotka, te utakmicu vraćaju u rezultatsku neizvjesnost. Na poluvrijeme se ide sa vodstvom Zrinjskog 13:11.

Na početku drugog dijela Zrinjski povećava na 14:11, a zatim gošće postižu 5. pogodaka i prelaze u vodstvo 14:16. Sa dva pogotka Ivane Mlakić Zrinjski ponovo poravnava na 16:16, a zatim se ekipe smjenjuju u vodstvu od po jedan pogodak razlike sve do rezultata 22:21. Tada Plemkinje kreću silovoto i do kraja stječu ogromnu prednost koja je bila nedohvatljiva za gošće. Na kraju sasvim zasluženih 26:22 za Zrinjski i veliko slavlje Plemkinja i navijača u dvorani.

Najbolja kod Zrinjskog bila je Ivana Mlakić sa 8, a Andrea Prusina i Ana Papak dale su po 5. pogodaka. Kod gošći bolja od ostalih bila je Knežević sa 8. pogodaka.

HŽRK Zrinjski: Pandža , Papak 5, Rozić, Kolobara 2, Karačić, Sulejmanagić 1, Ristić 1,  Knezović Ivona , Prusina 5, Marić 4, Puljić-Vlahić, Prguda, Glibić, Vuković, Mlakić 8 i Tambić.

ŽRK Borac: Gudelj, Arsić, Radić 2, Bogojević 5, Rajilić 1, Marić 5, Knežević 8, Vukanović, Banjanin, Zrnić , Crnić 1, Majstorović, Babić i Kovačević.