FOTO  HŽRK Zrinjski-HRK Katarina 26:24

HŽRK Zrinjski, HRK Katarina
Nazočni gledatelji njih oko 300, gledali su dobru utakmicu sa puno dobrih akcija i sa jedne i sa druge strane. Rukometašice Zrinjskog imale su prednost u većem dijelu utakmice, te su na kraju i zasluženo slavile. Prvi dio bio je potpuno izjednačn i ekipe su se izmjenjivale u vodstvu. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću Zrinjskog 12:11.

U drugi dio Plemkinje ulaze puno bolje i to se odražava na rezultatu koji je u 36, minuti glasio 18:14, a najveću prednost imale su pri rezultatu 23:17, a semafor je pokazivao 48. minutu. Nakon toga neobjašnjiv pad u igri Zrinjskog, što koriste igračice Katrine i prave rezultat od 4:0 za potpuni povratak u utakmicu.

Posljednjih desetak minuta gledali smo pravu dramu, a Katarina je uspjela doći do samo jednog pogotka zaostatka i to kod rezultata 24:23. U posljednjim minutama igračice Zrinsjkog su ipak uspjele povezati konce,te slaviti rezultatom 26:24.

Igračica utakmice je Andrea Prusina koja je postigla 14. pogodaka.