HRVATSKA SLAVILA U TRILERU Karačić vukao, Šego maestralnom obranom sačuvao pobjedu

hrvatska rukometna reprezentacija, europsko rukometno prvenstvo
Luka Stanzl/Pixsell

Hrvatska rukometna reprezentacija, u trileru je svladala Njemačku 25:24,  plasirala se u polufinale Europskog prvenstva.

Dva različita poluvremena, u prvom je Hrvatska bila neprepoznatljiva, no proradila je snaga igrača Line Červara u drugom poluvremenu, te su na krilima Karačića i Stepančića napravili veliki preokret te na kraju slavili.

U posljednjim trenutcima susreta, Marin Šego je fenomenalnom obranom sačuvao Hrvatskoj pobjedu za veliko slavlje hrvatskih igrača i navijača.

Hrvatsku je predvodio Karačić sa 7 pogodaka,  Duvnjak je dodao 5, Luka Stepančić 4.

Najraspoloženiji u redovima Njemačke bili su Webber, Kastening te Gensheimer s po četiri postignuta pogotka.