FOTO  HRK Izviđač CO - HMRK Zrinjski 25:31

izviđač - zrinjski

Početak utakmice protekao je u zanimljivoj igri obje ekipe. U 10. minuti utakmice rezultat je glasio 5:4 za Izviđač. 20. minuta utakmice donijela je rezultat 9:7 za Izviđač,a u 25. minuti utakmice rezultat je glasio 10:9 za Ljubušake. Dosta izjednačena utakmica donosi i izjednačen rezultat 11:11 sa kojim se odlazi na odmor.

Nakon odmora rukometaši Zrinjskog kreću silovito i u 38. minuti rezultat glasi 16:19 za ekipu iz Mostara. Na tribinama se našla i velika skupina navijača iz Mostara koja doslovno daje krila u tim trenucima svojoj ekipi. U 40. minuti rezultat glasi 16:20 za Zrinjski.

U 52. minuti rezultat je 23:26 za momčad iz Mostara, a u 55. minuti rezultat glasi 23:27 za Zrinjski. Mostarci su do kraja utakmice odigrali odlično i uz podršku svojih navijača stigli do nove pobjede 25:31.