FOTO  HMRK Zrinjski-RK Maglaj 21-21 (13-14)

Zrinjski-Maglaj
Utakmici je nazočilo oko 250. gledatelja koji su došli pomoći Plemićima u za njih izuzetno važnom susretu.

Poluvrijeme je završilo rezultatom 13-14 ,naime rukometaši Zrinjskog svo vrijeme bili u vodstvu, neobjašnjivim i sumnjivim odlukama sudačkog para gostima nije bilo teško preokrenuti rezultat u svoju korist u samoj završnici prvog poluvremena.

U 45. minuti susreta bilježimo rezultatsku ravnotežu na semaforu je stajalo 17-17 ,grčevita i neizvjesna borba iz minute u minutu se nastavlja .

Plemići prelaze u 55. minuti susreta u još jedno vodstvo ali samo 20-19 ,agresivnom obranom pokušavaju rukometaši Zrinjskog napraviti veću razliku  i u tome ne uspjevaju.Minut i pol prije samog kraja meča ponovno rezultatski neizvjesno 20-20 .

Na kraju rezultat 21-21  i podjela bodova .