FOTO  HMRK Zrinjski - RK Kakanj 40:28

zrinjski - kakanj 2017

... između Zrinjskog i Kaknja. Rukometašici Zrinjskog dobro su otvorili utakmicu tu su sredinom drugog poluvremena, točnije od 17. minute vodili 14:9. U 24. minuti Zrinjski je vodio rezultatom 18:12. Na odmor se odlazi prednošću Zrinjskog 23:14.

U drugom dijelu utakmice Zrinjski ništa nije mjenjao u svojoj igri te je i dalje nastavio "puniti" mrežu gostiju iz Kaknja. U 37. minuti rezultat je glasio 29:15, a u 45. minuti rezultat je glasio 32:22.

Deset minuta prije kraja utakmice rezultat je glasio 36:24, dok je u 55. minuti rezultat glasio 38:27 za Zrinjski. Krajnji rezultat utakmice glasio je 40:28 za Zrinjski.

Najbolji u redovima Zrinjskog bio je Vedran Delić s 11 pogodaka, osam je zabio Filip Vistorop, a šest Martino Kordić. Pet zgoditaka postigao je Mladen Bošković, po četiri su upisali Mario Babić i Dragan Šoljić, a dva Ante Zvonimir Doko.