FOTO  HMRK Zrinjski - RK Gračanica 35:34

HMRK Zrinjski, rk gračanica
Plemići su tijekom utakmice imali više od igre i stalno su imali rezultatsku prednost. Na odmor se otišlo s prednošću Zrinjskog rezultatom 21:16.

U nastavku su gosti ubacili u brzinu više, čak su imali i napad za poravnanje, ali je utakmica ipak završila zasluženom pobjedom Plemića 35:34. Ovo je četvrta pobjeda iz pet utakmica Zrinjskog u nastavku natjecanja.

Plemiće su do pobjede vodili Delić sa 9, te Buntić sa 8 pogodaka. Kod gostiju bolji od ostalih bili su Hamidović sa 9 i Osmanhodžić sa 7 pogodaka.

HMRK Zrinjski: Šakota, Perić 5, Buntić 8, Lukić 3, Orlović, Delić 9, Bošnjak 2, Anđelić, Paradžik, Sarajlić, Bošković 1, Babić 2, Mandarić 5, Doko, Šoljić.

RK Gračanica: Ahmetašević, Šaković 1, Spahić, Kovačević, Alibegović 6, Saračević, Redžić, Osmanhodžić 7, Avdić, Sumbić 4, Ilić 7, Hamidović 9.