FOTO  HMRK Zrinjski - RK Bosna 22:26

HMRK Zrinjski - RK Bosna

... 600 gledatelja koji su mogli vidjeti izuzetno zanimljiv meč ova dva kluba. Utakmica je odigrana u sklopu 21. kola Premier lige. Zanimljivo da će i u srijedu ove dvije ekipe odigrati utakmicu, ali u okviru četvrt zavšnice Kupa BiH u kojoj Plemići moraju stići pet golova iz prvog meča.

U prvom poluvremenu obje ekipe igrale su dosta dobro, a posebno se istaknuo vratar gostiju koji je uspješno "skinuo" četiri sedmerca. Na odmor se odlazi rezultatom 13:13.

U drugo poluvrijeme Bosna ulazi bolje i uspjeva na kraju slaviti rezultatom 26:22.

Najbolji u redovima Zrinjskog bio je Darko Martinović sa 6 pogodaka. Marijan Marić je postigao 4 pogotka, a po 3 su zabili Vedran Delić i Dragan Šoljić. Mladen Bošković i Matej Sarajlić su se u strijelce upisali s 2 pogotka, a po 1 su dali Ante Doko i Filip Visstorop.