FOTO  Rukometaši Zrinjskog pomeli Konjuh

HMRK Zrinjski

Bila je to utakmica sa dva različita poluvremena, i gosti su koliko toliko u prvom dijelu držali priključak za Zrinjskim. Uglavnom su Plemići imali par golova viška, a gosti se držali do pred sami kraj poluvremena, i na odmor se otišlo sa 19:16.

Drugi dio Zrinjski je krenuo uraganski i za svega nekoliko minuta slomio otpor gostiju. Na sredini drugog dijela Plemići su imali 32:22, pa je trener Saltarić dao šansu igračima koji imaju manju minutažu. I ti maldi igrači su odigrali sasvim solidno i mirno priveli utakmicu kraju. Krajnji rezultat dovoljno govori o razlici u kvalitetu, a on glasi 36:27.

HMRK Zrinjski – RK Konjuh 36:27 (19:16)

Obje momčadi po pet isključenja (po 10 min)

HMRK Zrinjski: Suad Avdić, Darko Borovčanin 2, Ivan Perić 2, Nedjeljko Dominiković 1, Irhad Orhan, Igor Orlović 3, Vedran Delić 2, Dario Zadro 6, Marino Paradžik, Dejan Unčanin 6, Boško Perić, Damir Džeba 8, Nemanja Kerezović 4, Mario Raguž 2.

RK Konjuh: Adam Savić, Gafar Hadžiomerović, Mirnes Muhić, Admir Aljić 3, Emir Rahimić 10, M. Ferhatbegović 5, Amel Muhić 2, Selman Beširović, Nermin Smajić, Narcis Begić 4, Aldin Mehanović 3, Mihret Husić, Nermin Mujanović.