FOTO  HŽRK Zrinjski-ŽRK Knežopoljka 41:20

Bila je to igra mačke i miša i jedino je bilo nepoznato sa koliko će golova u mreži gošće natrag u Kozarsku Dubicu. Plemkinje su od prve minute imale igru i rezultat, a gošće su se trudile primiti što manje pogodaka. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 22:9.

U drugom dijelu trener Špec dao je prigodu i igračicama sa manjom minutažom te gošće mogu biti potpuno zadovoljne porazom 41:20. Kod rukometašica Zrinjskog po običaju najefikasnija je bila Andera Prusina sa 13, a Lejla Ristić je dodala 11 pogodaka. Kod gošći najefikasnija je bila Borojević sa 10 golova.

HŽRK Zrinjski: Pandža,  G. Marić 3, Kolobara , Karačić 2, Sulejmanagić 3, Ristić 11, Knezović 2, Prusina 13, A. Marić 1, Prguda 4, Glibić, Mlakić 2.

ŽRK Knežopoljka: Mijić, Borojević 10, Trkulja, Josipović, Vejić, Karan, Ićitović, Jošanović 4, Mišić 2, Milanović, Toroman, Mihajević 4, Klinacov, Rajčević.

Do kraja ovog prvenstva ostalo je još jedno kolo u kome će se u Banjaluci sastati dvije najbolje momčadi lige Borac i Zrinjski.