FOTO  HŽRK Zrinjski-RK Živinice 34:27

HŽRK Zrinjski

Malobrojni gledatelji mogli su večeras mirno gledati utakmicu, jer su tijekom cijelog meča rukometašice Zrinjskog imale vodstvo. Za dobru igru i pobjedu uvelike je zaslužna Ivana Mlakić koja je konačno stekla pravo igranja za Zrinjski, premda su i ostale rukometašice koje su nastupale pružile odličnu igru. Neizvjesnosti je bilo tek na samom početku meča i to je trajalo do 12 minute kada su Plemkinje došle u vodstvo 7:5. Nakon toga gošće nisu ozbiljnije ugrozile vodstvo , niti su rukometašice Živinica mogle naći načina da pariraju Zrinjskom. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 20:13. U drugom dijelu Plemkinje su znalački čuvale vodstvo i nisu dopuštale gošćama da utakmicu dovedu u bilo kakvu neizvjesnost. Na kraju sigurna pobjeda 34:27 za prve bodove na kontu Zrinjskog, a ukoliko se nastavi sa igrom kakva je bila večeras bit će još sasvim sigurno pobjeda i slavlja za Plemkinje.