FOTO  HŽRK Zrinjski-RK Lokomotiva 32:20

Utakmica je to bila neravnopravnih protivnica i Plemkinje su cijelo vrijeme bile u vodstvu, a krajnji rezultat dovoljno govori o kvaliteti večerašnjih protivnica. Poluvrijeme je završilo rezultatom 18:9, a u drugom dijelu nastavila se dominacija Zrinjskog. Rezultat bi sasvim sigurno bio puno veći u korist Plemkinja da stručni stožer u drugom dijelu nije dao priliku curama koje nemaju veliku minutažu. Najefikasnije kod Zrinjskog bile su Mlakić sa 7, te Kolobara i Prguda sa po 6 postignutih pogodaka. Kod Lokomotive su se istakle Kasumčić i Džafić sa po 4 postignuta gola.

Dvorana na Bijelom Brijegu. Gledatelja 150. Suci susreta: Herceg i Rašić.
HŽRK Zrinjski-RK Lokomotiva 32:20 (19:8)