ŽOK Mostar-ŽOK Bosna 1:3

ok mostar, odbojka, Maja Jonjić, ok mostar, ok goražde, ŽOK Mostar, odbojka, ŽOK Mostar, OK Vitez, ŽOK Mostar, ŽOK Čapljina, ŽOK Mostar, OK Gračanica, ŽOK Mostar, ŽUOK Student, ŽOK Mostar, ŽOK Bosna
Ovaj puta odbojkašicama Mostara nedostajalo je i malo sreće, i dva posljednja seta izgubile su identičnim tijesnim rezultatom 22:25.

Gošće su dobile i prvi set rezultatom 14:25, dok su se odbojkašice Mostara vratile u igru dobivši drugi set 25:16. U posljednja dva seta koja su bila izjednačena više sreće imale su gošće koje nose bodove iz Mostara.

I ovaj rezultat se može smatrati uspjehom s obzirom u kakvim (ne) uvjetima rade i treniraju odbojkašice Mostara, te s obzirom i da domaće utakmice igraju praktično na gostujućem terenu.