FOTO  SOK Mostar-ŽOK Breza 3:1

sok mostar
Prvi set dobile su mostarke 25:20, a zatim se u drugom gošće vraćaju u igru. Drugi set je završio 18:25.

Treći set gošće otvaraju sa 6:0, ali se mostarke vraćaju i na kraju slave 25:18. Zadnji set prava drama. Gošće su imale prednost, ali uporne domaće odbojkašice opet preokreću rezultat i na kraju sasvim zasluženo dobijaju set 27:25, za konačnu pobjedu 3:1.

Evo što je nakon utakmice za naš portal rekla Maja Jonjić: Očekivali smo pobjedu, ali je utakmica bila veoma teška. Protivnice su bile na nivou, ali mi smo zasluženo pobijedile i svaka čast curama na igri. Jučerašnji poraz i naša današnja pobjeda su nam omogućili da dođemo na drugo mjesto. U nastavku sezone nadam se da ćemo zadržati mjesto u vrhu, te izboriti doigravanje za Premijer ligu.