FOTO  SOK Mostar u pravoj drami nakon pet setova svladao ŽOK Igman

SOK Mostar
Nakon skoro dva sata igre domaće odbojkašice slavile su s 3:2 u setovima i tako zadržale savršen skor u sezoni.

Prvi set pripao je Igmanu s 25:18, a zatim je Studentski odbojkaški klub Mostar osvojio drugi s 25:17 i treći 25:13. No, gošće se ne predaju i osvajaju četvrti set 25:21, te tako dolaze do izjednačenja 2:2 u setovima.

U petom setu ekipu su se izmjenjivale u vodstvo do 11:11. Gabriela Brekalo na svoj servis osvaja tri poena i donosi domaćoj ekipi tri meč lopte. Domaće odbojkašice nisu iskoristile prilike da završe utakmicu, a ŽOK Igman je serijom 4:0 stigao do svoje prve i jedine meč lopte. SOK Mostar zatim ne koristi ni četvrtu set loptu i rezultat je 16:16.

Angelina Divljan as servisom donosi domaćoj ekipi petu meč loptu koju u pobjedu odličnim napadom pretvara Tamara Ćešić.

Teže od očekivanog SOK Mostar je došao do 13 pobjede u susretu u kojem nije bilo ponajbolje igračice Amre Mandžukić.

izvor:pogled.ba