Širokobriježanke uzele set u Vogošći

odbojka
su se domaće brzo sabrale, piše Večernji list.

"Fenjer" preuzela Čapljina

Ipak, osvojeni set donio je ekipi Karle Barać pomak na ljestvici, Širokobriježanke su "fenjer" prepustile Čapljini koja je odgodila utakmicu protiv Smeča u Lukavcu. Odbojkašice Mostara izuzev solidnog otpora u prvom pa i u drugom setu, nisu uspjele ništa više učiniti protiv favoriziranog Goražda.

Vitez je bio siguran na gostovanju u srebreniku. Ekipa Zdravka Križanca slavila je uvjerljivo s 3:0.

Velika borba u Odžaku

U federalnoj Super ligi odbojkaša odigrane su 4 utakmice, peta Bihać - Gradina registrirana je službenim rezultatom 3:0. Velika borba vodila se u Odžaku gdje su Balegovac i Bosna odigrali pet maratonskih setova.

U igri živaca prisebniji gosti uspjeli su izvući pobjedu. Čapljina je lako pala u Lukavcu. U dva srednjobosanska derbija slavili su vodeći Ilijaš, te Olovo.