Prvi poraz odbojkašica Ljubuškog, navijači izazvali prekid

ok ljubuski
Odbojkašice Čapljine ubilježile su pobjedu rezultatom 3:1. Prvi, drugi i četvrti set odbojkašice Čapljine su osvojile su bez većih problema, dok je treći set otišao u korist Ljubuškog (25:22 26:24 23:25 25:14).

Prvu poziciju ljestvice drži ekipa Ljubuškog sa 6 osvojenih bodova, dok se Čapljina trenutno nalazi na drugom mjestu sa 3 osvojena boda, uz napomenu da ekipa Ljubuškog ima odigrane 3 utakmice, dok je ekipi Čapljine ovo bila prva ovosezonska utakmica.

Ovu utakmicu, nažalost, je obilježilo nekoliko incidenata. U drugom setu u igralište su ušli navijači Ljubuškog i uputili verbalne prijetnje sudačkom kolegiju, a u četvrtom setu suci i domaće odbojkašice gađani su raznim predmetima od strane navijača Ljubuškog. Zbog toga je došlo do desetominutnog prekida utakmice, dok redari nisu smirili situaciju na tribinama.
LJ::portal