Poraz Marina Čilića na OI

Marin Čilić, US Open, Kei Nishikori, Međugorje, Marin Čilić, Goran Ivanišević, Marin Čilić, Olimpijske igre, Marin Čilić
Večeras je za Čilića prejak bio Francuz , Gael Monfils , koji je slavio rezultatom 6:7(6),6:3,6:4.

U prvom setu nije bilo previše uzbuđenja , tek jedno u drugom gemu meča , kada Čilić nije uspio realizirati break priliku. Set odlazi u tiebreak gdje je uspješniji bio naš igrač.

U drugom setu , pri rezultatu 3:2 za Francuza , Čilić praktički poklanja svoj servis gem te Francuz s određenim poteškoćama ipak odvodi meč u 3. odlučujući set.

Oba tenisača su držala svoj servis do rezultata 4:4 , kada vidno umorniji Čilić ipak popušta te gubi svoj servis gem , što se pokazalo kao prijelomni trenutak u meču. Sljedeći protivnik Monfilsu biti će Kei Nishikori.