FOTO  MNK Zrinjski: Plemići svladali KMF Čelinac 5:2

futsak zrinjski - čelinac
Utakmicu je promatralo stotinjak gledatelja, a već na poluvremenu bilo je visokih 3:0 za momčad Zrinjskog. Strijelci su bili Romano Vlaho u 14. i 19. minutu, kao i Zvonimir Ćavar u 15. minutu.

Drugi dio utakmice bolje su otvorili gosti iz Čelinca, i u 26. minutu na 3:1 smanjio je Janko Kokić, a isti igrač, samo minut kasnije pogađa i za 3:2.

To je bilo sve od Čelinca, ostatak je pripao domaćim futsalerima. Na 4:2 je povisio Romano Vlaho, svojim trećim pogotkom na utakmici u 36. minutu, da bi konačnih 5:2 postavio Ivan Drežnjak, nekoliko sekundi prije kraja meča.

Zrinjski u narednom kolu gostuje u Nevesinju, dok Čelinac dočekuje ekipu Sofića.