FOTO  Malonogometaši Zrinjskog lako do pobjede protiv Salinesa

futsal zrinjski - tuzla

Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu utakmice, a zanimljivo je da su poveli prvi Tuzlaci, ali onda je Zrinjski ubacio u brzinu više i okrenu rezultat u svoju korist. Prvi gol postaigao je Tuzlak Edin Muratović u 4. minuti, da bi Mirko Hrgić poravnao rezultat u 7. minuti utakmice.

Prednost Zrinjskom donosi Zvonimir Ćavar, koji postiže u 9. minuti, da bi na 3:1 povisio Luka Suton u 15. minuti utakmice. Mirko Hrkać u 19. minuti povećava rezultat na 4:1, da bi par sekundi prije odmora za 5:1 pogodio Vedran Vukša.

Vrijedi spomenuti da je u 9. minutu isključen igrač Salinesa, Mehmed Ramić, zbog fauliranja jednog igrača Zrinjskog, koji je bio u izglednoj situaciji za postizanje pogotka.

Zrinjski u narednom kolu u gradskom derbiju gostuje kod Starog Grada, dok Salines dočekuje ekipu Sofića.

MNK ZRINJSKI - FC SALINES 5:1 (5:1)