​Kompletan raspored Lige MZ Grada Mostara, finale 18. kolovoza

21.07.2016

Na igralištu Osnovne škole Petra Bakule sutra počinje deseto izdanje Malonogometne lige MZ Grada Mostara. Finalni susret na rasporedu je 18. kolovoza, a mi Vam donosimo kompletan raspored natjecanja.

Skupina A: Rodoč 2, Žito, Goranci, Bijeli Brijeg i Miljkovići
Skupina B: Balinovac, Rudnik, Ulog, Ilići, Ortiješ
Skupina C: Rodoč 1, Cim, Orlac, Polog, Rondo
Skupina D: Kruševo, Avenija, Bijelo Polje, Jasenica, Gnojnice

U skupini A kod juniora su: Kruševo, Rudnik, Ilići, Raštani, Podhum i Polog, a u skupini B Rodoč, Jasenica, Orlac, Bijeli Brijeg, Rondo i Miljkovići.

Raspored za petak 22. srpnja:
19:30 Rudnik - Podhum (U-18)
20:15 Miljkovići - Goranci
21:15 Svečano otvaranje Lige MZ Grada Mostara
21:30 Rodoč 2 - Žito
22:30 Ortiješ - Ulog

Subota, 23. srpnja
18:15 Polog - Raštani (U-18)
19:00 Podhum - Ilići (U-18)
19:45 Kruševo - Rudnik (U-18)
20:30 Rodoč - Miljkovići (U-18)
21:15 Jasenica - Rondo (U-18)
22:00 Orlac - Bijeli Brijeg (U-18)

Ponedjeljak, 25. srpnja
19:45 Ilići - Raštani (U-18)
20:30 Polog - Cim
21:30 Balinovac - Rudnik
22:30 Rodoč 1 - Orlac

Utorak, 26. srpnja
19:45 Kruševo - Polog (U-18)
20:30 Gnojnice - Bijelo Polje
21:30 Kruševo - Avenija
22:30 Žito - Miljkovići

Srijeda, 27. srpnja
19:45 Miljkovići - Bijeli Brijeg (U-18)
20:30 Goranci - Bijeli Brijeg
21:30 Rudnik - Ortiješ
22:30 Ulog - Ilići

Četvrtak, 28.srpnja
19:45 Rondo - Orlac (U-18)
20:30 Orlac - Polog
21:30 Cim - Rondo
22:30 Avenija - Gnojnice

Petak, 29.srpnja
19:45 Rodoč - Jasenica (U-18)
20:30 Bijelo Polje - Jasenica
21:30 Goranci - Rodoč 2
22:30 Bijeli Brijeg - Miljkovići

Subota, 30. srpnja
18:15 Miljkovići - Rondo (U-18)
19:00 Rodoč - Bijeli Brijeg (U-18)
19:45 Jasenica - Orlac (U-18)
20:30 Polog - Podhum
21:15 Kruševo - Raštani
22:00 Rudnik - Ilići

Ponedjeljak, 01. kolovoza
19:45 Rudnik - Polog (U-18)
20:30 Ulog - Balinovac
21:30 Ilići - Ortiješ
22:30 Cim - Rodoč 1

Utorak, 02. kolovoza
19:45 Raštani - Podhum
20:30 Rondo - Polog
21:30 Bijelo Polje - Kruševo
22:30 Jasenica - Gnojnice

Srijeda, 03. kolovoza
19:45 Ilići - Kruševo (U-18)
20:30 Rodoč 2 - Bijeli Brijeg
21:30 Žito - Goranci
22:30 Balinovac - Ilići

Četvrtak, 04. kolovoza
19:45 Bijeli Brijeg - Rondo (U-18)
20:30 Rudnik - Ulog
21:30 Rodoč 1 - Rondo
22:30 Orlac - Cim

Petak, 05. kolovoza
19:45 Jasenica - Miljkovići (U-18)
20.30 Kruševo - Jasenica
21:30 Avenija - Bijelo Polje
22:30 Bijeli Brijeg - Žito

Subota, 06. kolovoza
18:15 Rudnik - Raštani (U-18)
19:00 Ilići - Polog (u-18)
19:45 Kruševo - Podhum (U-18)
20:30 Rodoč - Rondo (U-18)
21:15 Jasenica - Bijeli Brijeg
22:00 Miljkovići - Orlac

Ponedjeljak, 08. kolovoza
19:45 Orlac - Rodoč (U-18)
20:30 Miljkovići - Rodoč 2
21:30 Ilići - Rudnik
22:30 Ortiješ - Balinovac

Utorak, 09. kolovoza
19:30 Rondo - Orlac
20:30 Polog - Rodoč 1
21:30 Jasenica - Avenija
22:30 Gnojnice - Kruševo

Srijeda, 10. kolovoza - osmina finala
19:30 A2 - B3
20:30 A1 - B4
21:30 B1 - A4
22:30 B2 - A3

Četvrtak, 11. kolovoza - osmina finala
19:30 C2 - D3
20:30 C1 - D4
21:30 D1 - C4
22:30 D2 - C3

Petak, 12. kolovoza - četvrtfinale juniori
19:30 A2 - B3 (1)
20:30 A1 - B4 (2)
21:30 B1 - A4 (3)
22:30 B2 - A3 (4)

Utorak, 16. kolovoza, četvrtfinale:
19:30 Pobjednik A1-B4 - Pobjednik C2-D3 (X)
20:30 Pobjednik D1-C4 - Pobjednik A3-B2 (Y)
21:30 Pobjednik A2-B3 - Pobjednik D4-C1 (W)
22:30 Pobjednik D2-C3 - Pobjednik A4-B1 (Z)

Srijeda, 17. kolovoza, polufinale senor i junior
19:30 Pobjednik 1 - pobjednik 3 (U-18)
20:30 Pobjednik 2 - Pobjednik 4 (U-18)
21:30 Pobjednik X - Pobjednik Y
22:30 Pobjednik W - Pobjednik Z

Četvrtak, 18. kolovoza
19:30 Utakmica za treće mjesto (U-18)
20:30 Utakmica za treće mjesto
21:30 Finale (U-18)
22:30 Finale

loading...