Katarina Prusina, Luka Ćurković i Lucia Ćurković novi državni prvaci BiH

AK Brotnjo
Natjecanje je održano u tri starosne kategorije, mlađe juniore, starije juniore i seniore, gdje su prvi dan održana trčanja na 60m i 60m prepone, a drugog dana skokovi u dalj i troskok.

Atletičari Atletskog kluba Brotnjo nastupili su na ovome natjecanju gdje su ukupno osvojili 8 medalja i to tri zlatne, tri srebrne i dvije brončane.

Novi državni prvaci postali su Katarina Prusina na 60m prepone, Katarina je još osvojila drugo mjesto u troskoku i treće u skoku u Dalj gdje je bila najuspješnija naša atletičarka sa tri državne medalje.

Državni prvak je i Luka Ćurković u skoku u dalj i drugo mjesto u troskoku, dok je Lucia Ćurković u disciplini troskok također postala državna prvakinja, a u skoku u dalj osvojila je i drugo mjesto za starije juniorke.

Osmu medalju za Brotnjo osvojio je Gabrijel Gagro u disciplini troskok,koji je zauzeo treće mjesto.

Ovim natjecanjem nastavljena je uspješna dvoranska sezona za klub iz Čitluka.