FOTO  Hercegovački futsal derbi pripao Čitlučanima: HFC Zrinjski - MNK Brotnjo 4:6

HFC Zrinjski - MNK Brotnjo

Gosti iz Čitluka su sjajno odigralo prvo poluvrijeme nakon kojega su imali vodstvo 2:0. U 10. minuti mrežu Zrinjskog je pogodio Marko Grgić, a osam minuta kasnije pogodio je Tomislav Bošnjak.

Brotnjo je u petoj minuti nastavka susreta povećalo prednost golom Galića.

Zrinjski je tada uveo vratara-igrača, te preko Vedrana Marića smanjio na 1:3. No, nedugo zatim Pantić koristi grešku domaćih igrača i postiže četvrti pogodak za Čitlučane.

Lijepim pogotkom za 2:4 Josip Bošković je vratio nadu domaćem sastavu u 29. minuti. Pet minuta nije bilo pogodaka, pa je Marko Grgić iskoristio grešku igrača Zrinjskog i Brotnju ponovno donio tri gola prednosti.

Damir Livaja je svojim pogotkom smanjio na 3:5, a tri minute prije kraja Darko Raguž doveo Zrinjski na pogodak zaostatka.

Pokušali su domaći igrači stići do izjednačenja, ali je Pantić golom 25 sekundi prije kraja postavio konačni rezultat Zrinjski - Brotnjo 4:6.