Čilić izbacio Baghdatisa i ušao u osminu finala Miamija

Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, čilić, Marin Čilić, Marin Čilić, suspenzija, tenis

Čilić je do prednosti u prvom setu došao kod rezultata 3:2, što je držao do kraja prve dionice, a u drugom je servis protivniku uzeo na 2:2. Meč je trajao sat i 16 minuta.

Podsjetimo, Baghdatis je prije tjedan dana na Mastersu u Indian Wellsu izbacio Rogera Federera, no naš tenisač je večeras odigrao na visokoj razini i s dva breaka prošao dalje.

Sedmi nositelj će u osmini finala igrati sa Španjolcem Fernandom Verdascom (10. nositelj turnira) koji je u tri seta bio bolji od Austrijanca Jurgena Melzera. Pobjednik susreta Čilić - Verdasco sastat će se u četvrtfinalu s pobjednikom ogleda Federer - Berdych.

Susreti osmine finala su na rasporedu u utorak navečer po hrvatskom vremenu.