Bravo Marine: Čilić u četvrtfinalu Wimbledona!

Marin Čilić, tenis, US Open, Goran Ivanišević, tenis, Marin Čilić, Marin Čilić, US Open, Marin Čilić, US Open, nagrada, Marin Čilić, Međugorje, čudo, tenis, tenis, Marin Čilić, doček, UAE Royals, tenis, Međunarodna teniska premijer liga, Marin Čilić, Goran Ivanišević, Marin Čilić, tenis, Wimbledon, Marin Čilić, tenis, Wimbledon, Marin Čilić, US Open, tenis, tenisač, Marin Čilić, tenisač, tenis, ATP Marseille, Andy Murray, Marin Čilić, tenis,  Masters 1000 serije , Marin Čilić
Čilić teško dobio prvi set

Najbolji hrvatski tenisač, koji je u Wimbledonu postavljenog za devetog nositelja, dosta se mučio protiv Kudle. Amerikanac je izborio tri break lopte, ali se Čilić uspio spasiti, a zatim kod vodstvo od 5:4 uspio je iskoristiti svoju četvrtu priliku za obrat te je dobio prvi set nakon 41 minute.

Čilić je u prvom setu imao samo 53% prvog servisa te je više griješio i manje zabijao od Kudle, ali je ipak uspio osvojiti prvu dionicu igre.

Kudla uspio izjednačiti

Amerikanac je i u drugom setu radio velike probleme Čiliću. Čilić je smanjio broj neprisljenih pogrešaka, ali nijednom nije uspio ugroziti servis Kudli. S druge strane Kudla je iskristio prvu priliku za obrat, a zatim mirno do kraja seta sačuvao svoju prednost za 6:4 i 1-1 u setovima.