Odličan futsal derbi u Mostaru završio podjelom bodova

Premijer futsal liga BiH

U okviru 5. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine, večeras su se u derbiju kola sastali FC Mostar Stari Grad Staklorad i MNK Brotnjo. Susret je završio podijeliom bodova 3:3.

Poveli su mostarci golom Ivankovića u 3. minuti susreta, da bi se Brotnjo ekspresno vratio stvari na početak u 5. pogotkom Marina Sutona. U 19. minuti Josip Bošković pogađa za 2:1.

Dujmović je obranio udarac Boškovića no lopta je ipak cijelim obujmom prešla gol liniju. No, Brotnjo se ponovno vraća u 20. minuti. Suton vuče jednu polukontru te samog na drugoj vratnici pronalazi Galića koji pogađa za 2:2.

I kada su svi mislili da će se tim rezultatom otići na odmor Ivanković pogađa tri sekunde prije zvuka sirene, te domaći s prednošću odlaze na odmor.

U nastavku smo gledali fantastičnu borbu. U 29. minuti potez večeri.

Nakon jednog prekršaja loptu uzima Tomislav Bošnjak i čisti paučinu domaćeg vratara na radost gostiju. Do kraja probali su domaći igru s vratarem igračem no to nije urodilo plodom, te gosti nose veliki bod za Čitluk.