FOTO  Zrinjski slavio kod Mladosti golovima u sudačkoj nadoknadi

Stadion HŠK Zrinjski

HŠK Zrinjski je danas gostovao kod Mladosti iz Doboj Kaknja. Momčadi su nastupile u sastavima:

Mladost: Bukvić, Horić, Hiroš, Smajlagić, Biber, Vehab, Dujmović, Crnički, Begić, Bajić, Isaković

Zrinjski: Brkić, Čurjurić, Šovšić, Barbarić, Stojkić, Lendrić, Jakovljević, Rustemović, Mandić, Kadušić, Govedarica

U prvom poluvremenu vidjeli smo ozjednačenu igru, Obije momčadi imale su svoje prigode, ali su mreže mirovale.

U drugom dijelu Zrinjski je sve karte bacio u napad. Izvršio je Vukas sve tri izmjene, ali rezultat se nije mijenjao sve do sudačke nadoknade.

Kraj susreta domaći su završili sa igračem manje. Vratar Bukvić je povrijeđen, nije mogao nastaviti, pa je igrač Dujmović morao na gol, a sudac je produžio utakmicu 9 minuta.

U toj nadoknadi je prvo Jakovljević sjajno glavom postigao pogodak za 0_1, a zatim je za 0:2 pogodio Lendrić. Na kraju 2:0 za Zrinjski i nastavak pobjedonosnog niza.