Zrinjski se sa sva tri boda vraća iz Zenice

čelik-zrinjski1-3, premijer liga BIH natjecanje

Mehmedalija Ćović nakon prekršaja dobiva žuti karton.

U 10. minuti nakon kornera Čelika, Emir Hadžić glavom pogađa za 1:1. Trinaesta minuti utakmice igrač Čelika Haris Hećo dobiva žuti karton. U 20-minuti utakmice stižu i navijači Zrinjskog.

Mehmedalija Ćović nakon starta s leđa nad Bekićem zaslužio je u 26 minuti drugi žuti karton, ali sudac Ćuić iz Tomislavgrada ide na ruke domaćinu i progledava kroz prste Čeliku i Ćoviću. U 30. minuti igrač Čelika Isaković dobiva žuti karton.

33. minuta odličan udarac Čelikovog kapetana Emira Hadžića koji još bolje brani golman plemića Adnan Hadžić. U 35. minuta slab udarac nogometaša Zrinjskog Popovića prema golu Čelika.

U 38. minuta slobodan udarac za Zrinjski. Izveo ga je Marin Aničić, ali golman Čelika Nurković odlično brani.

40. minuta utakmice šut Kutalije , ali ponovno je siguran golman Čelika. Pred kraj prvog dijela Čelik vrši pritisak. Tri uzastopna kornera za nogometaša Čelika ipak ne donose promjenu rezultata.

Početkom drugog poluvremena još jedan nogometaš Čelika, ovaj put Zoran Brkić zbog žestokog starta dobijo je žuti karton. Nogometaš Zrinjskog Bekić u 55. minuti utakmice zbog nesmotrenog strata na sredini terena dobiva žuti karton.

Prvih desetak minuta utakmice Zrinjski u potpunosti kontrolira utakmicu, ali ne uspjeva ugroziti vrata Čelika. U 57. minuti odličan šut Brkovića, brani vratar Plemića Adnan Hadžić. Trener Čelika nakon 60. minuta utakmica pravi i prve izmjene.

Umjesto Isakovića i Purića u igru ulaze Šišić i Čulov. Ubrzo nakon izmjena trenera Čelika i trener Zrinjskog Slaven Musa pravi prvu izmjenu. Umjesto Kutalije u igru ubacuje Pavla Sušića.

U 65. minuti odličan udarac Bekića brani vratar Čelika Adis Nurković. U 67. minuti prvi korner za ekipu Zrinjskog nakon odličnog šuta Dure i Popovića. U 7o. minuti trener Musa pravi i drugu izmjenu. Umjesto Dure u igru je ušao Tomislav Živko.

U 73. minuti slobodan udarac nogometaša Čelika, Sadikovića brani vratar Plemića Hadžić. U 74. minuti utakmice navijači Zrinjskog su morali napustiti tribine stadiona u Zenici. U 79. minuti napadač ČelikaTosunović puca preko gola. Slaven Musa u 80. minuti pravi i treću izmjenu . Umjesto Bekića u igru ubacuje Pehara.

U 81. minuti nespretno vračanje lopte golmanu Hadžiću od strane obrane Plemića umalo je rezultiralo pogotkom. Na sreću Adnan Hadžić je bio brži i izbacio loptu van terena. U 82. minuti nakon prodora Živka, i igranja rukom obrambenog nogometaša Čelika sudac svira najstrožiju kaznu.

Kazneni udarac izveo je Damir Džidić i pogodio za vodstvo Zrinjskog od 2:1. U 86. minuti trener Čelika pravi i treću izmjenu. Umjesto Sadikovića ulazi Dilarev. U 87. minuti odličan šut Pavla Sušića, koji pogađa prečku. U trecoj minuti produžetka prekršaj nad Peharom na samom rubu šesnesterca. Izveo ga je Marin Aničić i pogodio mrežu Čelika. Ubrzo nakon toga sudac svira kraj utakmice nakon čega kreće slavlje Plemića.