FOTO  ŽNK Široki Brijeg - ŽN/FK Mostar 11:0 (2:0)

žnk široki
Plave su dame čak jedanaest puta pogađale mrežu suparnica. Nakon što su u prvom poluvremenu postigle samo dva pogotka, u nastavku su doslovce "izrešetale" obranu gošći iz Mostara.

Slavica Glavota u strijelce se upisala čak četiri puta. Gostujuću vratarku Đejnu Mandru svladala je u 58., 60., 72. i 90. minuti. Pogotcima u 4., 70. i 77. minuti Katarina Ljubić je postigla hat-trick. Marija Radoš je pogađala u 55. i 63. minuti, a po jedan pogodak dodale su i Branka Bagarić i Ivana Mikulić koje su pogađale u 10. minuti, odnosno 68. minuti utakmice.

U današnjoj utakmici u plavom je dresu debitirala i Ivana Grgić, 20-godišnja Tomislavgrađanka koja je u 30. minuti zamijenila Anu Šaravanja. Novom uvjerljivom pobjedom  ekipa Širokog zadržala je prvo mjesto uz gol razliku na +45 (45:0).