Željezničar se oprostio od Europske lige

Europska liga, FK Željezničar, metalurg

Željezničad je poveo. Riad Bajić centrirao je sa dvadesetak metara, a gostujući obrambeni igrač Dodevski nespretno intervenirao i loptu poslao u vlastitu mrežu za 1:0.

Nakon vodstva Željezničara makedonski sastav je preuzeo igru u svoje noge. Nekoliko dalakometnih pokušaja obranio je Antolić.

Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:0, da bi Plavi u 55. minuti preko izvrsnog Bajića poveli sa 2:0. Asistirao je Nermin Jamak.

No, već u narednom napadu Metalurg je uspio promašiti kazneni udarac, a nedugo zatim, ipak, smanjiti vodstvo domaćina. Za 2:1 zabio je Radeski nakon sjajne solo akcije. Do kraja su gosti ubacili u brzinu više što im je donijelo rezultat u 90. minuti. Iz slobodnjaka je zabio Krstev nakon slabe intervencija Antolovića.