Zabio Perišić, Mujan drugi put zaredom dvostruki strijelac

Luka Modrić (Real Madrid): Odigrao svih 90 minuta u 2:2 remiju u gostima kod Atletico Madrida

Ante Rebić (Fiorentina): Nije bio u kadru u 1:0 porazu od Lazia

Marko Livaja (Atalanta): Nije bio u kadru u 2:1 pobjedi protiv Chieva

Danijel Subašić (Monaco): Branio svih 90 minuta u porazu od 2:0 kod St. Etiennea

Josip Radošević (Napoli): S klupe odgledao 1:1 remi svoje momčadi u gostima kod Livorna

Ivan Perišić (Wolfsburg): Igrao do 84. minute, zabio gol u 76. i asistirao Dostu u 15. minuti, ali njegova momčad je svejedno izgubila sa 6-2 od Hoffenheima

Šime Vrsaljko (Genoa): Nije bio u kadru u 2:0 pobjedi protiv Catanije

Mirko Oremuš (Hapoel Acre): Nije bio u kadru u 1:1 remiju protiv Maccabi Haife

Ivan Santini (Kortrijk): Odigrao svih 90 minuta u 4:0 pobjedi protiv Cercle Bruggea, asistirao za dva pogotka

Stipe Perica (NAC Breda): Nije bio u kadru u 1:1 remiju protiv Den Haaga, odrađuje kaznu zbog isključenja u pretprošlom kolu

Tonći Kukoč (Brescia): Nije ulazio s klupe u 2:0 porazu svoje momčadi od Carpija

Ante Vukušić (Lausanne): Odigrao svih 90 minuta u 1:0 porazu od Aaraua, dobio žuti karton

Ante Kulušić: (Genclerbirligi): Odigrao svih 90 minuta u 2:0 porazu kod Fenerbahčea, dobio žuti karton

Kaja Rogulj (Austrija Beč): Odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Innsbrucka od 2:1, dobio žuti karton

Marin Tomasov (1860 Munchen): Nije bio u kadru u remiju bez golova sa Sandahusenom

Mario Budimir (Panetolikos): Nije bio u kadru u 1-3 porazu svoje momčadi protiv Atromitosa

Tonći Mujan (Deportivo B): Drugi tjedan za redom zabio dva gola, ovaj put protiv Rapido de Bouzasa, njegova ekipa pobijedila je sa 6-1, a Mujan je zabio zadnja dva pogotka

Goran Blažević (Levski Sofia): S klupe odgledao 1:1 remi svoje momčadi protiv Lokomotiva

Antonio Asanović (Dinamo Bukurešt): Ušao s klupe u 86. minuti u 1:1 remiju kod Steaue

Mario Tičinović (Nordsjaelland): Igrao do 84. minuti u 2:0 pobjedi protiv Viborga

Ivan Runje (Nordsjaelland): Odigrao cijelu utakmicu u pobjedi protiv Viborga

Igor Bubnjić (Udinese): Zbog ozljeden nije bio u kadru u 3:0 porazu protiv Cagliarija

Ivan Lendrić (Kapfenberg): Ušao s klupe u 71. minuti u 2:0 porazu protiv Altacha

Ante Roguljić: Odigrao cijelu utakmicu u gostujućem porazu Lieferinga od Hartberga sa 2:1

Lovro Šindik: Odigrao cijelu utakmicu u gostujućem remiju protiv momčadi Zwickau od 0:0

Nikica Jelavić (Hull): Odigrao cijelu utakmicu u 4:1 porazu protiv Newcastlea, dobio žuti karton

Ivan Rakitić (Sevilla): Odigrao svih 90 minuta u pobjedi svoje momčadi nad Real Sociedadom od 1:0

Niko Kranjčar (Queens Park Rangers): Zbog ozljede nije nastupio u 1:1 remiju protiv Leedsa

Dejan Lovren (Southampton): Odigrao svih 90 minuta utakmice u kojoj je njegova momčad s 3:0 poražena od Liverpoola

Mateo Kovačić (Inter): Nije ulazio s klupe u remiju bez golova s Romom

Danijel Pranjić (Panathinaikos): Zabio prvi golu u 3:0 pobjedi kod vodećeg Olympiakosa, igrao cijelu utakmicu

Gordon Schildenfeld (Panathinaikos): Odigrao svih 90 minuta u 3:0 pobjedi protiv Olympiakosa

Ivica Olić (Wolfsburg): Ušao u 80. minuti utakmice u kojoj je njegova momčad sa 6-2 poražena od Hoffenheima

Mario Mandžukić (Bayern): Odigrao svih 90 minuta u 5:1 pobjedi protiv Schalkea, zabio treći gol za svoju momčad i asistirao Robbenu za drugi

Ivo Iličević (HSV): Nije bio u kadru za utakmicu s Werderom u kojoj je njegova momčad izgubila s 1:0

Milan Badelj (HSV): Odigrao svih 90 minuta protiv Werdera

Izvor: Dalmacijanews.com