Za vikend na rasporedu utakmice 3. kola nogometne BH Telecom Premijer lige BIH

17.08.2012

Parovi i satnica 3. kola nogometne BH Telecom Premijer lige BIH:

OLIMPIC - GOŠK

Sudac: Petrović Dragan Banja Luka
Sarajevo, 18.08.2012 17.00 A 1: Smajić Jasmin Kalesija
Delegat: Šarić Damir - Tuzla A 2: Hrstić Dalibor Ljubuški
Posm.suđenja: Mandić Ranko - Livno 4: Stankić Predrag Bijeljina

SARAJEVO - GRADINA

Sudac: Zovko Vedran Mostar
Sarajevo,18.08.2012 17:00 A 1: Alispahić Adnan Zenica
Delegat: Džijan Krunoslav - Bok A 2: Čišić Almir Mostar
Posm.suđenja:Bilješko Anto - Novi Travnik 4: Soknić Zoran Ist.sarajevo

VELEŽ - RUDAR PRIJEDOR

Sudac: Prošić Eldis Cazin
Mostar, 18.08.2012. 17.00 A 1: Vincetić Mario Orašje
Delegat: Gvozden Međid - Sarajevo A 2: Gojić Mirko Doboj
Posm.suđenja:Ristić Aleksandar - Modrića 4: Peljto Irfan Sarajevo

LEOTAR - ČELIK

Sudac: Pilav Elmir Sarajevo
Trebinje, 18.08.2012. 17.00 A 1: Topić Rodoljub Čelinac
Delegat: Milošević Mirko - Zvornik A 2: Bečirević Zlatan Mramor
Posm.suđenja:Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo 4: Paradžik Goran Ljubuški

ŠIROKI BRIJEG - RADNIK

Sudac: Obradović Darko Stolac
Široki Brijeg, 18.08.2012 20:00 A 1: Imamović Edin Sarajevo
Delegat: Galić Ivica - Mostar A 2: Keranović Dragan Prijedor
Posm.suđenja:Račić Ranko - Banja Luka 4: Bojo Danijel Kiseljak


TRAVNIK - ZRINJSKI

Sudac: Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo
Travnik, 18.08.2012. 17.00 A 1: Drašković Dalibor Ist.Sarajevo
Delegat: Banda Izet - Brčko A 2: Baković Haris Sarajevo
Posm.suđenja: Musić Suvad - Dobošnica 4: Bureković Muamer Zenica


BORAC - SLAVIJA

Sudac: Pajić Danijel Bijeljina
Banja Luka, 18.08.2012. (TV) 20:15 A 1: Perić Stevo Bijeljina
Delegat: Kurić Muharem - Donji Vakuf A 2: Marić Željko Doboj
Posm.suđenja:Čejvanović Izet - Tuzla 4: Terzić Husein Travnik
ZVIJEZDA GRADAČAC - ŽELJEZNIČAR

Sudac: Jakupović Edin Bihać
Gradačac, 18.08.2012. 17:00 A 1: Prošić Elvis Cazin
Delegat: Tripunović Ljubiša - Doboj A 2: Bandić Toni Grude
Posm.suđenja: Osmić Muhamed - Maglaj 4: Valjić Ognjen Banja Luka


loading...