Viktorija Plzen - Željezničar 4:3

Nakon podređene uloge bh. prvaka u prvom dijelu igre, u kojoj je golman Adnan Hadžić sjajnim obranana uspio sačuvati svoj gol, ekipa Amara Osima je u nastavku postigla tri gola i unatoč porazu ostvarila rezultat koji joj daje nadu da uzvratu , za sedam dana na Koševu, može eliminirati favoriziranog protivnika.

Drugo poluvrijeme nogometaši Željezničara otvorili su znatno ofanzivnije. Već u 52. minuti uslijedilo je neočekivano vodstvo kada je Tomić sjajnim udarcem svladao Kozačika, na asistenciju Jamaka.

Ekipa Plzenja je u nastvaku krenula na sve ili ništa i za svaga 13 minuta uspjela postići tri gola, preko Cisovskog (63) i Kolara (66, 76).

Sigurno vodstvo domaćina nije pokolebalo igrače Željezničara, koji su ubrzo smanjili prednost na 3:2, golom Selimovića u 78. minuti. Samo tri minuta kasnije Česi su ponovo povećeli vodstvo golom Rajtorala, a konanačni rezultat postavio je Bučan, sjajnim udarcem u 85. minuti.