VIDEO  Pregled golova Španjolske lige

Real je u vodstvo doveo Higuain u 29. minuti, a isti je igrač u 42. povećao prednost svoje momčadi. U drugoj minuti nastavka Ayoze je smanjio na 2:1, no odmah nakon toga je Kaka bio precizan.

Ronaldo je u 80. iz penala postavio visokih 4:1, dok je Raul zaključio golijadu kod Tenerifea.

Barcelona se skorio poskliznula na svom Camp Nou protiv Malage, no pobjedu, kojom je katalonska momčad ostala na vrhu, osigurao je Lionel Messi. Domaćin je poveo preko Pedra u 69. minuti, no uzvratio je Valdo devet minuta prije kraja utakmice.

Ipak, sjajni Argentinac je bio precizan u 84. minuti nakon sjajne asistencije Danija Alvesa i svojoj momčadi priskrbio vrijedne bodove.

Na gostovanju je slavio i Real iz Zaragoze protiv Getafea 2:0, a oba gola je zabio Suazo (3, 20).