VIDEO  Miccoli i Budan srušili Juve usred Torina

igor budan, Juventus, parma
Budan je na travnjak Olimpijskog stadiona utrčao u 80. minuti pri vodstvu gostiju 1-0 nakon pogotka nekadašnjeg Juventusovog igrača Fabrizija Miccolija. Upravo je njega i zamijenio u igri, a samo minutu po ulasku u igru zaokružio pobjedu svoje momčadi.

Iskoristio je pritom pogrešku obrane, točnije loše Grygerino dodavanje vrataru Manningeru i iz blizine zabio za konačan rezultat i svoj peti prvenstveni gol ove sezone.

Bila je to prva ovogodišnja Palermova gostujuća ligaška pobjeda nakon četiri neuspješna pokušaja. Momčadi su pritom i zamijenile mjesta na ljestvici te je Palermo sada četvrtoplasirani klub Serije A, a Juventus tik do njega.

Serie A, 26. kolo:

Juventus - Palermo 0-2 (Miccoli 60, Budan 81)

Udinese - Inter 2-3 (Pepe 2, Di Natale 52-11m / Balotelli 6, Maicon 21, Milito 45)

Napoli - Roma 2-2 (Denis 75, Hamšik 90-11m / Baptista 59-11m, Vučinić 65)

Milan - Atalanta 3-1 (Pato 30, 41, Borriello 62 / Valdes 56)

Parma - Sampdoria 1-0 (Zaccardo 54)

Genoa - Bologna 3-4 (Suazo 8, 38, Sculli 18 / Busce 11, Adailton 28, 56, 79-11m)

Chievo - Cagliari 2-1 (Paula 33, Granoche 78 / Astori 51)

Livorno - Siena 1-2
(Lucarelli 11-11m / Calaio 79, Maccarone 90)