VIDEO  Čudesni Kranjčar zabio gol iz bajke!

Samo nekoliko dana nakon pregršta pohvala i komplimenata na račun svoje igre u novom klubu, Niko Kranjčar, ubacio je u petu brzinu i protiv Manchester Cityja odigrao utakmicu sezone. Tottenham je na White Hart Laneu razbio Teveza i društvo čak 3:0, a najveće zasluge za tako uvjerljivu pobjedu idu upravo hrvatskom reprezentativcu.

'Niko šou' počeo je u 37. minuti. Lennon je kao mlažnjak prošao svojom desnom stranom sve do gol-linije, centrirao u sredinu, Crouch je pucao glavom, a Kranjčar je odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Na 2:0 povisio je u 54. minuti Jermain Defoe te najavio da će to biti još jedan dan velikog slavlja na White Hart Laneu. I dok su navijači već slavili, a Harry Redknapp zadovoljno trljao ruke, Niko je izveo jedan od najljepših nogometnih poteza koji smo vidjeli ove godine.

Kranjčar i Vedran Ćorluka igrali su svih 90 minuta za Tottenham, dok je Luka Modrić utakmicu opet gledao s klupe.

Tottenham se trenutno sa 30 bodova nalazi na petom mjestu ljestvice, sa 10 bodova manje od vodećeg Chelseaja.

Eduardo je igrao za Arsenal od 64. minute na gostovanju kod Burnleya u utakmici koja je završila bez pobjednika, 1:1. Poveo je Arsenal golom Fabregasa u 7. minuti, a izjednačio je Alexander iz penala u 28.

Ovim remijem zaostatak Arsenala, koji se nalazi na trećem mjestu ljestvice, za vodećim Chelseajem iznosi osam bodova, a za drugim Manchester Unitedom pet s tim da topnici imaju utakmicu manje.